TableAir_Logo_png_1000x324_Black.png

Sutalpinkite 
20% - 50% 
daugiau darbuotojų savo dabartiniame ar naujame ofise

Naudojantis TableAir aplikacija leiskite darbuotojams patiems pasirinkti kur ir kada jie dirbs.

office_person.png

TableAir UAB įgyvendinti projektai:

nuo 2014

office_person.png
office_person.png

Įmonė Kauno Laisvojoje ekonomikos zonoje.
7000 darbuotojų.

TableAir App iphone

Trumpas filmukas apie TableAir

Inside Business

Ar išmanus ofisas Jums?

Nėra nė vienos dienos metuose kai 100% darbuotojų būna ofise. Visuomet kas nors atostogauja, netikėtai susirgo ar yra išvykęs darbo reikalais.
 

Statistika rodo, jog apie 20% - 50% darbo vietų visada yra laisvos. Jei leisite darbuotojams keistis darbo vietomis, galite nemažai sutaupyti. Vilniaus centre, jei įskaičiuosime nuomą, amortizaciją ir komunalinias išlaidas, viena darbo vieta metams kainuoja apie EUR 5,000.

Visi turi savo

nuomonę...

...apie šiuo metu karštai aptarinėjamą atvirą ofisą. Tačiau, šalyse kuriose atviru ofiso bandymai prasidėjo pirmiausia, klausimų dėl jo naudų nekyla. Tačiau visi sutaria, kad įššūkių atvirame ofise apstu. Tiek padidėjęs triukšmas kuris neleidžia susikaupti, tiek asmeninės erdvės pojūčio praradimas yra vienos dažniausiai, linksniuojamų problemų.

 

Activity Based Working principai sprendžia šias problemas leidžiant darbuotojui laisvai rinktis darbo erdvę, tinkamiausią, tą dieną jo atliekamoms užduotims: pavyzdžiui, dirbti tylos zonoje, jei reikia susikaupimo, arba bendradarbiavimo erdvėse, kuriose kviečiama diskutuoti, keistis mintimis ir kurti naujus sprendinius. Tvarkingai suderinus ir nuotolinį darbą, bei vietų dalijimąsi, ofisas tampa gyvesniu ir kiekvienas jūsų kvadartinis metras generuoją didesnę naudą.

Susisiekti su mūsų konsultantu bei sužinokit apie lyderiaujančių kompanijų praktiką įgyvendinant mobilaus darbo principus.

Moving Boxes

Kada geriausia įdiegti naują darbo tvarką?

Mūsų patirtis rodo, jog patogiausias metas įdiegti naują darbo tvarką kraustantis į naują ofisą. Žmonėms bus lengviau priprasti prie naujos tvarkos naujame ofise.
 

Jei norite šią sistemą pradėti naudoti dabartiniame Jūsų ofise, tai irgi įmanoma padaryti - tačiau išanksto numatykite kaip šią žinutę komunikuosite. Svarbu jog darbuotojai suprasti, kad darbo taisyklės keičiamos darbdavio sprendimu.

Daugiau apie TableAir produktus angliškai:

TA_MeetingRoom_tablet_WebOptimised.png
M-Kiosk.jpg
SB1_transparent_background.png
TableAir App iphone

Aplikacija - Susiplanuokite savo darbo dieną ir matykite ofiso užimtumą savo telefone būnant bet kur, bet kuriuo paros metu.

DAUGIAU 

TAC_1.5_WebOptimised.png

Protingi stovimi stalai - kai norite visko integruoto išmaniausiame stovimame stale.
DAUGIAU 

Susitikimų salės - sistemos modulis leidžiantis užsirezervuoti susitikimų kambarį tiesiai iš ekrano.

DAUGIAU 

Kioskas - matykite ofiso užimtumą realiu laiku dideliame 43 colių liečiamame ekrane, leiskite darbuotojams čia atlikti rezervacijas.
DAUGIAU 

Sensoriai - mūsų gaminami sensoriai leis realiu laiku matyti stalų užimtumą, taip pat atlaisvinti susitikimų kambarį jei planuotas susitikimas nevyksta. 

DAUGIAU 

Registruokitės nemokamai konsultacijai.

Spausdami “Registruotis” mygtuką viršuje, sutinkate su salygomis Terms & Conditions ir Privacy Policy